Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Referanslar Fiyat Teklifi İletişim

YKP Makine

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

İşlerimizi kolaylaştıracak ve sorunlarımızı çözecek daha iyi modellere ve farklı işleyişlere ihtiyacımız var diyerek girdiğimiz yolda 20’den fazla model 100’e yakın farklı kapasitede ürün geliştirdik. Onuncu yılımızda standartları oturmuş, sürekli özel çözümler geliştirebilen dinamik bir şirket olduk. Yakup Murat Albayrak - Yönetici

Geri dönüştürülebilir katı atıklar başta olmak üzere, tekstil ve tarım ürünlerinin güvenli ve verimli bir şekilde muhafaza edilmesi ve sevk edilmesini kolaylaştıracak otomatik sıkıştırma ve ayrıştırma makinelerinin en rekabetçi tasarımlarını geliştirmek, üretmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına düzenli olarak cevap vermek.

Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık evrensel bir hedef olarak benimsenmişken, verimli atık yönetim sisteminin her alanda yaygınlaştırılmasının öncüsü olacak global bir atık yönetimi çözümleri markası yaratmak.